Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
FACEBOOK
moja rezerwacja pomoc pomoc
numer_rezerwacji:

OBÓZ ŻEGLARSKI - DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - 14dni [177]

12 sierpnia 2012 (Niedziela) - 25 sierpnia 2012 (Sobota)

gdzie będziemy żeglowali?

loading...
Kliknij żeby powiększyć
powiększKliknij żeby powiększyć

do pobrania:

pobierz
Oferta - obóz żeglarski w Bobięcinie - 14dni
• pobierz (157kb)

pobierz
Dokument do egzaminu - zaświadczenie lekarskie
• pobierz (150kb)

pobierz
Dokument do egzaminu - zgoda rodziców
• pobierz (236kb)

pobierz
Plan ośrodka
• pobierz (556kb)

pobierz
Karta uczestnika - obóz żeglarski
• pobierz (20kb)

cena  1 490 złrezerwuj >
Jeziora Bobięcińskie to jedne z ciekawszych miejsc do żeglowania na Pojezierzu Pomorskim. Właśnie tutaj chcemy Was zaprosić na szkoleniowy obóz żeglarski i pokazać że żeglarstwo to nie tylko sport, lecz pasja i styl życia.

W trakcie obozu możecie nauczyć się samodzielnie prowadzić jachty żaglowy a jednocześnie wypocząć w pięknej okolicy. Podczas trwania obozu poza całodziennymi zajęciami żeglarskimi, przygotowaliśmy dla Was takie atrakcje jak: wycieczkę kajakową po jeziorze, regaty żeglarskie, całodzienny rejs po jeziorze, zajęcia sportowe, naukę wiosłowania.

Uczestnicy obozów zakwaterowani są w domkach kempingowych w kształcie przypominającym kajutę jachtu. Domki z lat 70 (środek domków po remoncie w 2008 roku), wyposażone: w cztery łóżka z materacami, półka nad każdym łóżkiem, dwie szafy, stół i taborety.
Wyżywienie w nowo wybudowanym obiekcie - trzy posiłki dziennie.

Osoby uczestniczące w obozie mogą zdawać egzamin i uzyskać patent żeglarza jachtowego. Koszt egzaminu wraz z patentem wynosi dodatkowo 125zł (zgodnie z cennikiem Polskiego Związku Żeglarskiego). Warunkiem podejścia do egzaminu jest ukończone 12 lat (prosimy o zabranie jednego zdjęcia o wymiarach 3,5X4,5cm).
liczba wolnych miejsc:BRAK MIEJSC
zakwaterowanie:w cenie
dojazd:indywidualny
zabrać ze sobą:sweter, ciepłą bieliznę, kalosze, czapkę z daszkiem, sztormiak, poduszkę, śpiwór, latarkę, legitymację szkolną/studencką
impreza przeznaczona dla:dzieci, młodzieży
w cenie jest zawarte:wyżywienie całodzienne, szkolenie praktyczne, szkolenie teoretyczne, zabezpieczenie ratownicze, ubezpieczenie NW, opiekę instruktorów, opiekę wychowawców , opiekę ratownika
inne:wymagana umiejętność pływania

zobacz inne: OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - warto wiedzieć:

Prosimy zabrać ze sobą na obóz wypełnioną i podstemplowaną przez rodziców Kartę Uczestnika.

Osoby uczestniczące w dwudziestodniowym obozie żeglarskim w Bobięcinie mogą podejść do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Uczestnicy, którzy będą chcieli podejść do egzaminu, proszeni są o zabranie ze sobą na obóz: legitymacji szkolnej, zgody rodziców na podejście do egzaminu. Koszt egzaminu 125zł.