Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
FACEBOOK
moja rezerwacja pomoc pomoc
numer_rezerwacji:

OBÓZ ŻEGLARSKI - DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - 20 dni (III turnus) [232]

6 sierpnia 2023 (Niedziela) - 25 sierpnia 2023 (Piątek)

">powiększKliknij żeby powiększyć

do pobrania:

pobierz
KARTA UCZESTNIKA
• pobierz (138kb)

pobierz
PZŻ zgoda rodziców
• pobierz (106kb)

pobierz
Informacja Obóz 2023
• pobierz (240kb)

pobierz
Zgody rodziców
• pobierz (105kb)

cena  4 200 zł
Jeziora Bobięcińskie to jedne z ciekawszych miejsc do żeglowania na Pojezierzu Pomorskim. Właśnie tutaj chcemy Was zaprosić na szkoleniowy obóz żeglarski i pokazać, że żeglarstwo to nie tylko sport, lecz także pasja i styl życia.

W trakcie 20-dniowego obozu możecie nauczyć się samodzielnie prowadzić jacht żaglowy i jednocześnie wypocząć w pięknej okolicy. Podczas trwania obozu organizowane są zajęcia żeglarskie praktyczne (w zależności od warunków pogodowych) oraz teoretyczne. Ponadto przygotowaliśmy dla Was takie atrakcje jak: wycieczkę kajakową po jeziorze, regaty żeglarskie, całodzienny rejs po jeziorze, gry i zabawy sportowe, naukę wiosłowania oraz prac bosmańskich. Jako jedna z nielicznych firm w kraju, oferujemy możliwość nauki manewrowania jachtem morskim na redzie i w porcie Ustka. Zajęcia z manewrowania jachtem morskim są przeprowadzane podczas jednodniowego wyjazdu do Ustki (realizacja zajęć na jachcie morskim jest uzależniona od warunków atmosferycznych).
Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat.
Uczestnicy nie muszą posiadać wiedzy i doświadczenia żeglarskiego - wszystkiego nauczymy Was na miejscu!

Uczestnicy obozów zakwaterowani są w nowych domkach kempingowych oraz w domkach z lat 70. w kształcie przypominającym kajutę jachtu. Domki wyposażone są w: łóżka z materacami, szafy, stoły i taborety.
Wyżywienie całodzienne (trzy posiłki dziennie) przygotowywane jest w restauracji Tawerna Przystań Żeglarska.

Uczestnicy obozu pod koniec turnusu mają możliwość podejścia do państwowego egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Patent żeglarza jachtowego, w świetle obowiązujących przepisów, uprawnia do prowadzenia wszystkich jachtów żaglowych po wodach śródlądowych i prowadzenia jachtów żaglowych do 12 m długości kadłuba po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2 Mm od brzegu w porze dziennej.
Warunkiem koniecznym do podejścia do egzaminu jest ukończenie 14 roku życia.
Koszt egzaminu i wydania patentu nie jest zawarte w cenie obozu (125 zł + 25 zł - cena dla osób uczących się, posiadających legitymację szkolną).

Obozu rozpoczyna się w niedzielę o 12:00, dlatego prosimy o przybycie do tej godziny.
Prosimy również o zabranie ze sobą karty uczestnika obozu oraz dla osób podchodzących do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego - zgodę rodziców/opiekunów na podejście do egzaminu i oświadczenie rodzica/opiekuna niepełnoletniego uczestnika szkolenia/egzaminu w czasie pandemii Covid-19, które są dostępne do pobrania.
liczba wolnych miejsc:7
zakwaterowanie:w cenie
dojazd:indywidualny
zabrać ze sobą:sweter, ciepłą bieliznę, kalosze, czapkę z daszkiem, ciepłą czapkę, sztormiak, poduszkę, śpiwór, latarkę, legitymację szkolną/studencką
impreza przeznaczona dla:dzieci, młodzieży
w cenie jest zawarte:wyżywienie całodzienne, materiały szkoleniowe, szkolenie praktyczne, szkolenie teoretyczne, zabezpieczenie ratownicze, ubezpieczenie NW, opiekę instruktorów, opiekę ratownika, opiekę pielęgniarki
inne:wymagana umiejętność pływania

zobacz inne: OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - warto wiedzieć:

Prosimy zabrać ze sobą na obóz wypełnioną i podstemplowaną przez rodziców Kartę Uczestnika.

Osoby uczestniczące w dwudziestodniowym obozie żeglarskim w Bobięcinie mogą podejść do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Uczestnicy, którzy będą chcieli podejść do egzaminu, proszeni są o zabranie ze sobą na obóz: legitymacji szkolnej, zgody rodziców na podejście do egzaminu. Koszt egzaminu 125zł.