Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
FACEBOOK
moja rezerwacja pomoc pomoc
numer_rezerwacji:

OBÓZ ŻEGLARSKI - DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ---- 20 dni [99]

8 sierpnia 2021 (Niedziela) - 27 sierpnia 2021 (Piątek)

">powiększKliknij żeby powiększyć
cena  2 720 zł
Jeziora Bobięcińskie to jedne z ciekawszych miejsc do żeglowania na Pojezierzu Pomorskim. Właśnie tutaj chcemy Was zaprosić na szkoleniowy obóz żeglarski i pokazać że żeglarstwo to nie tylko sport, lecz pasja i styl życia.

W trakcie obozu możecie nauczyć się samodzielnie prowadzić jachty żaglowy a jednocześnie wypocząć w pięknej okolicy. Podczas trwania obozu poza całodziennymi zajęciami żeglarskimi, przygotowaliśmy dla Was takie atrakcje jak: wycieczkę kajakową po jeziorze, regaty żeglarskie, całodzienny rejs po jeziorze, zajęcia sportowe, naukę wiosłowania. Dajemy Wam również, jako jedna z nielicznych firm w kraju, możliwość nauki manewrowania jachtem morskim na redzie i w porcie Ustka. Zajęcia z manewrowania jachtem morskim są przeprowadzane podczas jednodniowego wyjazdu do Ustki (realizacja zajęć na jachcie morskim jest uzależniona od warunków atmosferycznych).

Uczestnicy obozów zakwaterowani są w domkach kempingowych w kształcie przypominającym kajutę jachtu. Domki z lat 70, wyposażone: w cztery łóżka z materacami, półka nad każdym łóżkiem, dwie szafy, stół i taborety.
Wyżywienie całodzienne - trzy posiłki dziennie (przygotowywane w restauracji ośrodka).

Uczestnicy obozu pod koniec turnusu mają możliwość podejścia do egzamin na stopień żeglarza jachtowego. Patent żeglarza jachtowego, w świetle obowiązujących przepisów, uprawnia do prowadzenia wszystkich jachtów żaglowych po wodach śródlądowych i prowadzenia jachtów żaglowych do 12m długości kadłuba po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2Mm od brzegu w porze dziennej.
Do egzaminu będą mogły podejść osoby, które ukończyły 14 rok życia.
liczba wolnych miejsc:1
zakwaterowanie:w cenie
dojazd:indywidualny
zabrać ze sobą:sweter, ciepłą bieliznę, kalosze, czapkę z daszkiem, sztormiak, poduszkę, śpiwór, latarkę, legitymację szkolną/studencką
impreza przeznaczona dla:dzieci, młodzieży
w cenie jest zawarte:wyżywienie całodzienne, materiały szkoleniowe, szkolenie praktyczne, szkolenie teoretyczne, zabezpieczenie ratownicze, ubezpieczenie NW, opiekę instruktorów, opiekę ratownika, opiekę pielęgniarki
inne:wymagana umiejętność pływania

zobacz inne: OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - warto wiedzieć:

Prosimy zabrać ze sobą na obóz wypełnioną i podstemplowaną przez rodziców Kartę Uczestnika.

Osoby uczestniczące w dwudziestodniowym obozie żeglarskim w Bobięcinie mogą podejść do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Uczestnicy, którzy będą chcieli podejść do egzaminu, proszeni są o zabranie ze sobą na obóz: legitymacji szkolnej, zgody rodziców na podejście do egzaminu. Koszt egzaminu 125zł.