Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
FACEBOOK
moja rezerwacja pomoc pomoc
numer_rezerwacji:

PROMOCJA - ostatnie miejsce - Sternik Jachtowy [146]

10 września 2010 (Piątek) - 19 września 2010 (Niedziela)

">powiększKliknij żeby powiększyć

do pobrania:

pobierz
Program szkolenia sternik jachtowy
• pobierz (166kb)

pobierz
Dokument do egzaminu - zaświadczenie lekarskie
• pobierz (150kb)

pobierz
Oferta - szkolenie sternik 2010
• pobierz (180kb)

cena  930 zł
PROMOCJA - 25% ceny 1240zł = 930zł - OSTATNIE MIEJSCE

Szkolenia adresujemy do osób posiadających pewne doświadczenie morskie i uprawnienia żeglarza jachtowego. Kurs trwa dziesięć dni i kończy się egzaminem. Gwarantujemy Państwu zajęcia w małych grupach szkoleniowych maksymalnie 6 osób, praca w takim zespole zapewnia możliwość dobrego opanowanie wiedzy i umiejętności.

Szkolenie podzielone jest na dwa etapy: pierwszy zajęcia teoretyczne, drugi zajęcia praktyczne z manewrowania jachtem morskim, zajęcia połączone z rejsem (około 50godzin). Część teoretyczna (cztery pierwsze dni) odbędzie się w ośrodku Szkoły Żeglarskiej w Bobięcinie gm. Miastko. Część praktyczna w porcie i na redzie portu Ustka.

W trakcie szkolenia teoretycznego, w ośrodku, uczestnicy są zakwaterowani w domkach kempingowych czteroosobowych (środek domków po remoncie w 2008 roku). Domki z lat 70, wyposażone: w cztery łóżka z materacami, półka nad każdym łóżkiem, dwie szafy, stół i taborety. Prysznic i wc w obiekcie oddalonym 50m od kempingów. Bardziej wymagającym proponujemy za dopłatą (50zł noc) zakwaterowania w pokojach gościnnych z łazienką.
W trakcie szkolenia praktycznego uczestnicy kursu są zakwaterowani na jachcie klasy Ecume de Mer lub Scampi 30 są to jednostki dzielne, sprawne z odpowiednim wyposażeniem do żeglugi. Nie są to jachty luksusowe, ale posiadają podstawowe wyposażenie hotelowe, wc.

Uwaga: w przypadku niesprzyjających prognoz meteorologicznych może wystąpić konieczność zamiany kolejności etapów szkolenia.

Do egzaminu będą mogły podejść osoby, które w dniu egzaminu udokumentują uczestnictwo w rejsach morskich minimum 200 godzin. W czasie kursu będzie możliwość wypływania maksymalnie do 50 godzin stażu.
Cena nie zawiera opłat w trakcie kursu praktycznego, za prysznic i wc (2-10zł)
liczba wolnych miejsc:1
zakwaterowanie:w cenie
dojazd:indywidualny
zabrać ze sobą:sweter, ciepłą bieliznę, czapkę z daszkiem, ciepłą czapkę, sztormiak, poduszkę, śpiwór, dowód_tożsamości, legitymację szkolną/studencką
impreza przeznaczona dla:młodzieży, dorosłych
w cenie jest zawarte:obiady, szkolenie praktyczne, szkolenie teoretyczne, opłaty za postój jachtu w porcie, ubezpieczenie NW
inne:wymagana umiejętność pływania, prosimy nie zabierać toreb, których nie można złożyć

zobacz inne: