Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
FACEBOOK
moja rezerwacja pomoc pomoc
numer_rezerwacji:

Porty Polskiego Wybrzeża - rejs dla młodzieży [138]

4 lipca 2010 (Niedziela) - 10 lipca 2010 (Sobota)

">powiększKliknij żeby powiększyć
cena  950 zł
Rejs przygotowaliśmy z myślą o osobach, które chciałyby poznać smak żeglarstwa morskiego. Impreza daje możliwość rozwinięcia umiejętności żeglarskich oraz wspaniałego wypoczynku pod żaglami.
Podczas rejsu będziecie mieć możliwość zapoznania się z podstawami nawigacji morskiej. Nauczycie się w praktyce jak czytać znaki nawigacyjne. Każdy z uczestników rejsu będzie miał możliwość samodzielnego (pod nadzorem kapitana) zaplanowania i wejścia jachtem do portu.
Rejs będzie odbywał się na jachtach klasy Ecume de Mer i Scampi 30 są to jednostki dzielne, sprawne z odpowiednim wyposażeniem do żeglugi. Nie są to jednak jachty luksusowe, ale posiadają podstawowe wyposażenie hotelowe, wc.
W większości będziemy żeglować w dzień noc spędzać w porcie. Każdorazowo przed wyjściem w morze sprawdzamy prognozę pogody. Jeżeli prognoza będzie niekorzystna kapitan może zadecydować o pozostaniu w porcie. Z tych powodów może okazać się, że nie odwiedzimy wszystkich zaplanowanych portów. Planowane rozpoczęcie rejsu w Łebie zakończenie w Łebie.
Osoby wybierające się na rejs prosimy o spakowanie się w torbę, którą potem będzie można złożyć. Wszystkie rzeczy spakować w worki foliowe. Zabrać ze sobą śpiwór, poduszkę, sztormiak, kurtkę, minimum dwie pary butów na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę, czapkę z daszkiem.
liczba wolnych miejsc:brak miejsc
opis jachtu:Ecume de Mer
zakwaterowanie:w cenie
dojazd:indywidualny
zabrać ze sobą:sweter, ciepłą bieliznę, czapkę z daszkiem, ciepłą czapkę, sztormiak, poduszkę, śpiwór, legitymację szkolną/studencką
impreza przeznaczona dla:młodzieży
w cenie jest zawarte:wyżywienie całodzienne, opłaty za postój jachtu w porcie, ubezpieczenie NW, opiekę instruktorów
inne:wymagana umiejętność pływania, prosimy nie zabierać toreb, których nie można złożyć

zobacz inne: