Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
FACEBOOK
moja rezerwacja pomoc pomoc
numer_rezerwacji:

Przedsionek morza - Zalew Wiślany (rejs dla dzieci i młodzieży) [191]

22 lipca 2012 (Niedziela) - 28 lipca 2012 (Sobota)

">powiększKliknij żeby powiększyć
cena  1 199 zł
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 12 lat na wędrowny obóz żeglarski. Będziemy przemierzać szerokie wody Zalewu Wiślanego, które dają namiastkę pływania po morzu, bez konieczności wypływania na otwarte wody. Uczestnicy będą mieli okazje poznać przyjemność żeglowania w każdych warunkach: po szerokich wodach zalewu i Kanałem Elbląskim. Urozmaicenie krajobrazu gwarantowane. Pływamy i mieszkamy na jachcie, który przez tydzień będzie naszym domem. Oczywiście będzie też czas na zabawy na lądzie i w wodzie, bo przecież będą wakacje!

TYP REJSU: Żeglarski Obóz Młodzieżowy (Wypoczynkowy)

TRASA: Elbląg - Kanał Elbląski - Zalew Wiślany - Elbląg

ZAOKRETOWANIE: Czekamy na uczestników w Elblągu od godziny 10:00.
Potem pakujemy wszystkie rzeczy na jachty, omawiamy podstawowe zasady panujące na rejsie i ruszamy... planujemy oddać cumy około 12:00, aby spokojnie pożeglować do pierwszego miejsca noclegowego.

DOJAZD: Osoby zainteresowane dojazdem zorganizowanym z miejsca swojego zamieszkania prosimy o kontakt w celu uzgodnienia najdogodniejszej formy organizacji dojazdu i kosztów.

WYOKRETOWANIE: Nasz rejs kończymy w Elblągu około godziny 12:00

SZKOLENIE: Przed rejsem uczestnicy przechodzą szkolenie z zasad bezpieczeństwa na jachcie.

WYŻYWIENIE: Zapewniamy całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Posiłki będą przygotowywane przez uczestników z pomocą i pod nadzorem wychowawcy.
Pierwszy posiłek: obiadoklacja 22.07
Ostatni posiłek: śniadanie 28.07


*********
Obóz ten, jak wszystkie nasze wyprawy z młodzieżą są zgłoszone do Kuratorium Oświaty. Wychowawcami są osoby posiadające odpowiednie uprawienia do prowadzenia jachtów i posiadające kwalifikacje wychowawców kolonijnych, jak również bogate doświadczenie zdobyte w pracy z młodzieżą na wielu obozach żeglarskich i harcerskich.
liczba wolnych miejsc:8
opis jachtu:Antila
zakwaterowanie:w cenie
zabrać ze sobą:sweter, ciepłą bieliznę, czapkę z daszkiem, ciepłą czapkę, sztormiak, poduszkę, śpiwór, latarkę, patent żeglarski, dowód_tożsamości, legitymację szkolną/studencką
impreza przeznaczona dla:dzieci, młodzieży, dorosłych
w cenie jest zawarte:wyżywienie całodzienne, obiady, śniadania, kolacje, szkolenie praktyczne, szkolenie teoretyczne, opłaty za postój jachtu w porcie, ubezpieczenie NW, ubezpieczenie OC, silnik spalinowy, wyposażenie kambuzowe, środki ratunkowe, opiekę instruktorów,
inne:wymagana umiejętność pływania, prosimy nie zabierać toreb, których nie można złożyć, prosimy o nie zabieranie zwierząt

zobacz inne: , OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - warto wiedzieć:

Prosimy zabrać ze sobą na obóz wypełnioną i podstemplowaną przez rodziców Kartę Uczestnika.

Osoby uczestniczące w dwudziestodniowym obozie żeglarskim w Bobięcinie mogą podejść do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Uczestnicy, którzy będą chcieli podejść do egzaminu, proszeni są o zabranie ze sobą na obóz: legitymacji szkolnej, zgody rodziców na podejście do egzaminu. Koszt egzaminu 125zł.